Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do Żłobka w Rybniku

Aktualności

REKRUTACJA DO ZESPOŁU ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W RYBNIKU NA WRZESIEŃ 2023r

25.07.2023

Szanowni Państwo,


Od 23.01.2023r planuje się rozpoczęcie rekrutacji do Zespołu Żłobków Miejskich w Rybniku na wrzesień 2023r. Rekrutacja będzie podzielona w kolejności na poszczególne żłobki: Miejski Żłobek nr 2 w Rybniku, Miejski Żłobek nr 3 w Rybniku, Miejski Żłobek Wesoła Rybka w Rybniku.


WAŻNE!!!

Prosimy o regularne sprawdzanie swoich e-maili.

Jeśli dostaną Państwo informację na maila, że dziecko zostało wstępnie przyjęte, proszę postępować zgodnie z regulaminem zapisów elektronicznych tzn. należy zgłosić się osobiście w terminie do 7 dni roboczych do sekretariatu głównej siedziby Zespołu Żłobków Miejskich przy ul. Orzepowickiej 23 z wydrukowanym wnioskiem i oświadczeniami potwierdzającymi kryteria zaznaczone we wniosku. (oświadczenia dostępne w plikach do pobrania).

Jeśli natomiast dostaną Państwo informację na maila, że wniosek został anulowany/odrzucony, ze względu na nieterminowe pojawienie się w sekretariacie ŻŻM w Rybniku celem potwierdzenia przyjęcia miejsca lub błędne wypisanie wniosku, a także nieprzedłużenie ważności wniosku, należy wejść na swoje konto usunąć je i na nowo złożyć wniosek w systemie elektroicznym.


UWAGA!
Drogi Rodzicu... 
Zanim zaznaczysz w kryterium wielodzietność pamiętaj, że dotyczy to 3 dzieci lub więcej.
Zaznaczamy w kryteriach stan faktyczny, który będziemy mogli potwierdzić odpowiednimi dokumentami. Wniosek zawsze można edytować i zmieniać dane na bieżąco.