• Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór żłobki

Aktualności

najnowsza wersja regulaminu zapisów do żłobków+zasady rekrutacji

09.07.2020

Drodzy Państwo,
W plikach do pobrania dostępna najnowsza wersja regulaminu zapisów elektronicznych do Żłobków prowadzonych przez Gminę Kędzierzyn-Koźle wraz z zasadami rekrutacji do żłobków w Kędzierzynie-Koźlu. ?

najaktualniejsza wersja regulaminu - projekt unijny

02.03.2020

Uprzejmie informujemy, że z dniem 07.01.2020r. obowiązuje najnowsza wersja regulaminu dotycząca realizacji przez Gminę Kędzierzyn-Koźle projektu unijnego pod nazwą „ŻŁOBEK DLA MALUCHA SZANSĄ NA POWRÓT RODZICA DO PRACY”. Uaktualnieniu uległ również załącznik nr 1 – wniosek, załącznik nr 2 - kryteria przyjęcia do Żłobka oraz załącznik nr 4  - oświadczenie dot. terminu powrotu do pracy. Załącznik nr 3 pozostaje bez zmian. Dokumenty do pobrania w zakładce pliki do pobrania, na Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle oraz na stronach internetowych wszystkich żłobków w Kędzierzynie-Koźlu. ?

najnowsza wersja regulaminu - projekt unijny

26.03.2019

KOMUNIKAT Uprzejmie informujemy, że z dniem 26.03.3019 r. obowiązuje najnowsza wersja regulaminu dotycząca realizacji przez Gminę Kędzierzyn-Koźle projektu unijnego pod nazwą „ŻŁOBEK DLA MALUCHA SZANSĄ NA POWRÓT RODZICA DO PRACY”. Uaktualnieniu uległ również załącznik nr 1 – wniosek. Pozostałe załączniki pozostają bez zmian. Dokumenty do pobrania w zakładce pliki do pobrania, na Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle oraz na stronach internetowych wszystkich żłobków w Kędzierzynie-Koźlu.

składanie wniosków w żłobkach

15.03.2019

Szanowny Rodzicu! Po zalogowaniu w systemie prosimy o wydrukowanie wniosku i dostarczenie do wskazanego żłobka wraz z wszystkimi niezbędnymi zaświadczeniami/oświadczeniami dokumentującymi kryteria naborowe, znajdującymi się w plikach do pobrania. Żłobki po weryfikacji dostarczonych dokumentów dokonują akceptacji wniosku i kandydat oczekuje na miejsce w żłobku.

rekrutacja do żłobków

11.03.2019

Szanowny Rodzicu!!! Serdecznie witamy w nowym systemie elektronicznego naboru do żłobków prowadzonych przez gminę Kędzierzyn-Koźle. Robimy wszystko, aby poprawić skuteczność naszych działań. Wszystko dla dobra naszych małych pociech:) życzymy powodzenia w rekrutacji!