• Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór żłobki

Aktualności

Blokada systemu na czas rekrutacji na 2021 rok

19.02.2021

KOMUNIKAT

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 17-21 MAJA 2021 ROKU ZOSTANIE ZABLOKOWANY DOSTĘP DO PROGRAMU NABOROWEGO ŻŁOBKÓW, Z UWAGI NA ODBYWAJĄCE SIĘ W TYM CZASIE POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE DOTYCZĄCE PRZYJĘCIA DZIECI DO ŻŁOBKÓW OD WRZEŚNIA 2021 ROKU. HARMONOGRAM W ZAŁĄCZENIU.

PRZEPRASZAMY ZA CHWILOWE UNIEDOGODNIENIA.

KOMUNIKAT BĘDZIE DOSTĘPNY RÓWNIEŻ NA STRONIE BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ URZĘDU MIASTA KĘDZIERZYN-KOŹLE ORAZ NA STRONACH WSZYSTKICH ŻŁOBKÓW W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU.

 

Harmonogram rekrutacji na 2021 rok

19.02.2021

Harmonogram na 2021 rok


20.05.2021 r. (czwartek)

Posiedzenia komisji rekrutacyjnych w żłobkach (weryfikacja wniosków, które zostały złożone w elektronicznym systemie naboru do żłobków oraz wygenerowanie z systemu listy dzieci oczekujących na przyjęcie do żłobków od 01.09.2021 r. (wnioski o statucie „zaakceptowany”).

21.05.2021 r. (piątek)

Wywieszenie na tablicy ogłoszeń w żłobkach listy dzieci „wstępnie przyjętych” na dzień 01.09.2021 r. (zmiana statutu wniosku z „zaakceptowany” na „wstępnie przyjęty”, potwierdzenie zmiany statutu zostanie automatycznie wysłane przez system na adres mailowy rodzica wskazany we wniosku).

24.05.2021 r. (poniedziałek) - 07.06.2021 r. (poniedziałek)

Składanie przez rodziców niezbędnych dokumentów do żłobków potwierdzających spełnianie kryteriów wskazanych we wniosku, m.in. – potwierdzenie zatrudnienia, pobierania nauki, niepełnosprawności, czy innych niezbędnych dokumentów potrzebnych do  zawarcia umowy ze żłobkiem. W tym celu proszę kontaktować się bezpośrednio, że żłobkiem, do którego dziecko zostało „wstępnie przyjęte”.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów przez żłobek nastąpi zmiana statutu wniosku z „wstępnie przyjęty” na „przyjęty”, która zostanie wprowadzona do systemu przez żłobek z dniem 01.09.2021 r. (potwierdzenie zmiany statutu zostanie automatycznie wysłane przez system na adres mailowy rodzica wskazany we wniosku).

 

 

najnowsza wersja regulaminu zapisów do żłobków+zasady rekrutacji

09.07.2020

Drodzy Państwo,
W plikach do pobrania dostępna najnowsza wersja regulaminu zapisów elektronicznych do Żłobków prowadzonych przez Gminę Kędzierzyn-Koźle wraz z zasadami rekrutacji do żłobków w Kędzierzynie-Koźlu. ?

najaktualniejsza wersja regulaminu - projekt unijny

02.03.2020

Uprzejmie informujemy, że z dniem 07.01.2020r. obowiązuje najnowsza wersja regulaminu dotycząca realizacji przez Gminę Kędzierzyn-Koźle projektu unijnego pod nazwą „ŻŁOBEK DLA MALUCHA SZANSĄ NA POWRÓT RODZICA DO PRACY”. Uaktualnieniu uległ również załącznik nr 1 – wniosek, załącznik nr 2 - kryteria przyjęcia do Żłobka oraz załącznik nr 4  - oświadczenie dot. terminu powrotu do pracy. Załącznik nr 3 pozostaje bez zmian. Dokumenty do pobrania w zakładce pliki do pobrania, na Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle oraz na stronach internetowych wszystkich żłobków w Kędzierzynie-Koźlu. ?

najnowsza wersja regulaminu - projekt unijny

26.03.2019

KOMUNIKAT Uprzejmie informujemy, że z dniem 26.03.3019 r. obowiązuje najnowsza wersja regulaminu dotycząca realizacji przez Gminę Kędzierzyn-Koźle projektu unijnego pod nazwą „ŻŁOBEK DLA MALUCHA SZANSĄ NA POWRÓT RODZICA DO PRACY”. Uaktualnieniu uległ również załącznik nr 1 – wniosek. Pozostałe załączniki pozostają bez zmian. Dokumenty do pobrania w zakładce pliki do pobrania, na Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle oraz na stronach internetowych wszystkich żłobków w Kędzierzynie-Koźlu.

składanie wniosków w żłobkach

15.03.2019

Szanowny Rodzicu! Po zalogowaniu w systemie prosimy o wydrukowanie wniosku i dostarczenie do wskazanego żłobka wraz z wszystkimi niezbędnymi zaświadczeniami/oświadczeniami dokumentującymi kryteria naborowe, znajdującymi się w plikach do pobrania. Żłobki po weryfikacji dostarczonych dokumentów dokonują akceptacji wniosku i kandydat oczekuje na miejsce w żłobku.

rekrutacja do żłobków

11.03.2019

Szanowny Rodzicu!!! Serdecznie witamy w nowym systemie elektronicznego naboru do żłobków prowadzonych przez gminę Kędzierzyn-Koźle. Robimy wszystko, aby poprawić skuteczność naszych działań. Wszystko dla dobra naszych małych pociech:) życzymy powodzenia w rekrutacji!